Slavné vily Plzeňského kraje

V roce 2019 jsem byl na základě doporučení osloven klientem s prodejem jednoho z nejzajímavějších domů v Plzni, Vily na Skalce. Hned od prvního momentu jsem věděl, že tato stavba potřebuje osobitý přístup a svou prodejní taktiku. I přesto, že cena domu na Plzeň byla nemalá, našla si hned několik zájemců, kteří se o Vilu zajímali. Po dvou měsících od jejího zveřejnění ji koupil mladý a úspěšný podnikatel. Ať se mu pěkně bydlí =)  

Parametry

Typ nemovitosti:
Rodinný dům
Lokalita:
Na Skalce, Plzeň, Východní Předměstí
Velikost:
440 m2
Stav:
velmi dobrý

Slovo Klienta

Profesionální přístup, děkuji.
ZG coin property s.r.o.

Co o Vile napsali novináři:

Vila Skalka v Plzni je řešena jako obytný „dřevěný most“, navrhl ji architekt Libor Monhart mezi lety 1996 až 2000. Nejvýraznějším rysem tohoto obydlí je bezesporu příkrost.

Jiný novinář k tomu dodal:

Architekt Libor Monhart navrhl část domu jako lehkou dřevěnou konstrukci. Dřevo s jeho přirozeným stárnutím a charakteristickou patinou dodává stavbě obytný charakter...

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 774 610 809

Přečtěte si další příběh

I pronájem si zaslouží špičkové zpracování!
V nedávné době jsem byl osloven svým klientem, abych mu v jeho činžovním domě v Plzni - centru, doobsadil poslední volný nebytový prostor. Po první návštěvě jsem se hned začal rozmýšlet, kdo by byl do těchto kanceláří vhodným nájemcem. Zaměřil jsem se na advokáty a notáře, jelikož poloha a krásná rekonstrukce, kterou majitel krátce před zveřejněním dokončil s detaily dřevěných dveří, přesně evokovala k tomuto zaměření. 
Přeji paní notářce ať se jí dobře pracuje s výhledem na divadlo J. K. Tyla =)
Přečíst si příběh