V roce 2021 nasadil můj tým laťku co do úspěchů a rozvoje velmi vysoko. Není však čas usínat na vavřínech. Před námi je rok 2022 a s ním i spousta další práce. Zároveň se nám otevírá prostor pro růst, což je obrovská příležitost stát se součástí našeho úspěšného týmu. Přidáte se?

Ohlédnutí za rokem 2021

Ze všeho nejdříve bych se rád ohlédl za letošním rokem. O tom, že realitní byznys má svá specifika a patří mezi nejstabilnější obory, jsme se přesvědčili v posledních letech již několikrát. Nic se ale neděje samo od sebe a vždy je potřeba přiložit ruku k dílu. Rád bych tedy tímto poděkoval nejen našim klientům za svěřenou důvěru při prodeji jejich nemovitostí, ale také všem kolegům za skvělou práci v tomto vyčerpávajícím roce plném inovací.

Nemovitosti po celý rok neustále nabíraly na ceně a v kombinaci s transparentním výběrem formou TV aukce se ceny šplhaly do oblak. Cílem každého makléře bylo pro klienta prodat nemovitost za co nejvyšší cenu a kupujícím nabídnout možnost díky aukci rozhodovat o svém vlastním osudu.

Poděkování patří i celé společnosti M&M reality holding a.s., která nám udává neúprosné tempo a neustále zvyšuje kvalitu odvedených služeb. Tu letos naši klienti ohodnotili 98,2 % naprosté spokojenosti s převodem jejich majetku. Dále děkuji za fantastickou dovolenou, kterou jsem mohl letos červnu prožít na firemním resortu v Řecku na Lefkádě a kde jsem si mohl osobně poslechnout plány a cíle majitele společnosti pana Petra Morcinka.

Kvalitní partneři na svém místě

Klobouk dolů před společností TOP Media holding, která se nám stará o fotografický servis všech našich zakázek a tím pomáhá ke kvalitní prezentaci nemovitostí v ČR! Dále děkuji za bezchybný servis advokátní kanceláří AB Partners, která zajišťuje naprosto bezchybný právní servis při tvorbě smluvní dokumentace pro naše klienty.

Několik čísel na závěr

Jakožto oblastní manažer vedu hned několik úspěšných týmů realitních makléřů po celém kraji, jmenovitě plzeňský, tachovský, domažlický a mariánskolázeňský. Všem jmenovaným se letos opět velmi dařilo. Jednotlivé týmy mají na starosti vedoucí Jakub Belobrad a Václava Soukupová. Pokud máte rádi čísla, rád bych se s vámi podělil o ta nejzajímavější. Oproti roku 2020 se nám podařilo navýšit tržby o 40 %, a to díky tomu, že nás tým zprostředkoval prodej nemovitostí v celkové hodnotě 626 225 019 Kč.

Z čeho mám velkou radost

V celkovém shonu tohoto roku se nám podařilo rovněž otevřít novou pobočku naší kanceláře v Mariánských Lázních na Hlavní ulici, která hned po prvním kvartálu od otevření zaujala místní občany a díky fantastickým makléřům nabízí mariánskolázeňským služby, které si toto krásné město zaslouží.

Přidáte se do mého týmu?

Mám radost z nových kolegů, kteří se k nám v letošním roce přidali, a přeji jim mnoho zdaru! Nový rok je pověstný díky předsevzetím, které si lidé dávají, ať už chtějí více číst, začít zdravě jíst nebo něco ve svém životě změnit k lepšímu. Jedno z toho Vám mohu splnit již nyní. Pokud přemýšlíte o novém profesním startu, obor realit a náš tým je jednou z cest, která udělá z vaší práce místo, kam se budete těšit ať už z důvodu přátelského kolektivu, pracovních výzev nebo příjemného výdělku.

Nemáte zkušenosti z realit? To vůbec nevadí. Stačí vám přátelský přístup, obchodní duch, chuť učit se nové věci, mít schopnost naslouchat a ochotu pracovat jak v rámci týmu, tak individuálně. Také se vám rozhodně neztratí dobrá organizace času. Ale i to je věc, která se dá naučit či vylepšit. Nezáleží na tom, zda teprve končíte studium nebo jste 15 let na jedné pozici, ze které není posunu. Sám jsem se do světa realit dostal z gastronomie. Zjistil jsem, že tyto oblasti mají leccos společné, a můžu říct, že ze své předchozí praxe čerpám dodnes. Ano, může to být pro vás krok do neznáma. To je při změně zaměstnání v podstatě vždy, zvlášť když přecházíte do světa podnikání. Ale s klidem mohu říci, že takové zázemí a jistoty ihned od začátku jen tak nikde nenajdete. Popřemýšlejte o tom. Rád se s vámi potkám na kávě v jedné z našich krásných kanceláří.

A nyní vám přeji příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.